אבי רואיף הגיש תצהיר שקרי וערעור על פסיקת בית המשפט בעניינו של ר' יהודה גליק

אבי רואיף | מנהל רדיפה אישית

ממשיך לרדוף יהודים : קצין מרחב דוד אבי רואיף ממשיך לשתף פעולה עם האויב הערבי ולרדוף את יו"ר הקרן למורשת הר הבית ר' יהודה גליק | הגיש תצהיר שקרי והזוי שכביכול עלייתו של ר' יהודה גליק להר הבית  בחול המועד תביא  מיידית למלחמת עולם שלישית | דרישה להדחתו המיידית

גד בהרי | הר הבית שלנו

כזכור שופטת בית המשפט הורתה לקצין מרחב דוד ניצב אבי רואיף לאפשר לר' יהודה גליק להכנס להר הבית. השופטת דחתה מכל וכל את טענתו של אבי רואיף שטען בביהמ"ש כי לא נגרם כל נזק לר' יהודה גליק בזה שנאסר עליו להכנס להר הבית.

השופטת הורתה לאבי רואיף לאפשר את כניסתו לר' יהודה גליק. יחד עם זאת אסרה השופטת על ר' יהודה גליק לקיים פולחן יהודי בהר הבית ולהישמע להוראות המשטרה במקום. לא לפני שיפקיד ערבות סך 10,000 ש"ח בבית המשפט.

הבוקר הגיש אבי רואיף בקשה דחופה לבית המשפט בדרישה תמוהה לעכב את פסק הדין. בטענה שגם לפי גליק פיצוי כספי יוכל לכפר על אי כניסתו להר הבית, ואילו לפי טענתו של אבי רואיף כניסתו של ר' יהודה גליק להר הבית תביא מיידית לפתיחת מלחמת עולם שלישית. ולא יואילו קנסות כספיות שיושתו על גליק.

תנועות המקדש והעולים להר הבית דורשים את הדחתו המיידית של הקצין אבי רואיף, "פעילותו של הקצין מסייעת לאויב המוסלמי בהר הבית" אומרים הפעילים. בשיחות סגורות הם מוסיפים כי קצין מרחב דוד מתסיס את הוואקף בכל הזדמנות בכדי להוכיח את שקריו והזיותיו בבית המשפט. עוד טוענים הפעילים כי זה זמן שקצין מרחב דוד רודף יהודים על לא עוול בכפם.

להגדלה לחץ על התמונה

התצהיר השקרי וההזוי של ניצב אבי רואיף שהוגש הבוקר לבית המשפט

2 comments:

 1. תמיד אצל המשטרה יש "תקופה רגישה" שנמשכת לעד,
  וגם "מתיחות בין דתית " שאמורה לגרום לויתורם של היהודים על זכויותיהם.
  מה הרי ירחיקו את הפורעים הערבים שמסיתים בראש חוצות
  וקוראים ברמקולים "חייבר יא יהוד" או "אטבח אל יהוד" ,
  לא , זה ענין של תרבות . המשטרה מכבדת את מנהגי וחוקי האסלם הקוראים לרצח יהודים ושמחה לשתף איתם פעולה.

  השבמחק
 2. עוד פושע ממשטרת ישראל

  השבמחק

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!