ביום רביעי כנס ענק קרבן פסח תשע"ב - נערכים להקרבת הפסח

http://www.hamikdash.022.co.il/BRPortalStorage/a/29/28/22-O54N9wccp3.png
קרבן פסח תשע"ב | מתכוננים כבר מעכשיו

כבר מעכשיו : תנועות המקדש עולות שלב חדש בדרך למקדש. בנוסף לעליות להר הבית, והכנת כלי מקדש ובגדי כהונה, יעסוק כנס הפעילים בתכניות מעשיות לחידוש הקרבנות בהר הבית ויתמקד בעיקר בהקרבת קרבן הפסח בשנה הבאה. | קרבן פסח תשע"ב

גד בהרי | הר הבית שלנו

עד היום הניסיונות המעשיים להקרבת קרבן הפסח היו מנת חלקם של קבוצות קטנות גם בקרב שוחרי המקדש ותנועות הר הבית. אלא שלרגל מעצרו של הגדי שיועד לקרבן הפסח השנה, ואיומי השב"כ שלא יאפשר הכנסת שום גדי או כבש לתחומי ירושלים העתיקה, החליטו בתנועות המקדש לאחד כוחות ולהוציא את המאבק לציבור. 

במודעות הפרסום לכנס פסח שני נרשמה קריאה לטהורים שלא נטמאו במת, לנסות כבר ביום רביעי הקרוב, שהוא יום פסח שני, להקריב עוד השנה את קרבן הפסח. המארגנים מקוים שהמשטרה לא תתנכל שוב למבקשים לקיים את מצוות הפסח.

הכינוס שיעסוק בתכנון מעשי להקרבת הפסח בהר מוקדש לכבודו של הרב יוסף אלבום, אחד הרבנים המרכזיים בפעילות עידוד העלייה להר הבית. שהמשטרה אוסרת עליו את הכניסה להר כבר כמה חודשים, עונש פיראטי בגין ראיון שנתן לכלי תקשורת.

בכנס ישתתפו רבנים מכל תנועות המקדש. כמו הרב ישראל אריאל ממכון המקדש שיפרוס את הצורך בהתארגנות תנועתית לקראת פסח תשע"ב. הרב צבי עידן מאגודת החרדים להר הבית. וכן גם פעילים מרכזיים בהליכים לייהוד הר הבית כמו משה פייגלין ונועם פדרמן. שנסיונותיו להביא כבשים להר הבית הסתיימו כבר שלוש שנים במעצרים מכוונים של משטרת הר הבית, והוא יספר על חוויותיו ותכניותיו לפסח של השנה הבאה.

את הכנס מנהל וינחה פרופ' הלל וייס, מתנועת שוחרי המקדש. ולדבריו לאחר 44 שנה שהר הבית בידי ישראל, הגיע העת לשלב ידיים ולפרוץ קדימה.

הכנס יתקיים בעז"ה ביום רביעי י"ד אייר 18/5 בבית הכנסת 'אחדות ישראל' מאחורי רח' יפו 91 ירושלים בשעה 18:00

מארגני הכנס גם קוראים לטהורים להקריב ביום רביעי השבוע את קרבן הפסח שני
מארגן הכנס, פרופ' הלל וייס. 054-5343545

http://www.hamikdash.022.co.il/BRPortalStorage/a/29/28/22-O54N9wccp3.png

המודעה שפורסמה | להגדלה לחץ על התמונה

תגובה 1:

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!