חול המועד פסח

מבצע גב חזק

לקראת חג הפסח המטה להצלת העם והמקדש בשיתוף עם התנועה לכינון המקדש הכריזו על "מבצע גב חזק" במסגרת זו יעשה השתדלות בעזרת ה' להביא לפחות עשר אוטובוסים מלאים להר הבית בחול המועד פסח.
עשר אוטובוסים זה 550 יהודים שיהיו גב חזק לאלפי היהודים העולים להר הבית בחול המועד פסח.
יש לציין שהשנה יש רק שלושה ימי חול המועד שבהם יהודים יכולים לעלות להר הבית ולכן בלאו הכי הר הבית יהיה עמוס ביהודים.
כפי איך שכולם מכירים את משטרת הר הבית, זה שיש רק שלושה ימי חול המועד זה דבר שלא מזיז להם כלל. ולמרות שאם הם היו רוצים הם היו יכולים להכניס יותר יהודים בבת אחת ולא להכניס רק קבוצות של 100 איש בלבד, ועד שהקבוצה הראשונה לא יוצאת הם לא מכניסים את הקבוצה השניה.
והיות וכולנו רוצים לשנות את הסטאטוס קוו בהר הבית לכן לא נשאיר את המצב שהיה עד היום ובפרט עכשיו שיש לנו הזדמנות גדולה שיש רק שלושה ימים ויהיו לחצים כבדים.
לכן נעשה כל מאמץ לשחזר את ההצלחה הגדולה שהייתה בחול המועד סוכות האחרון, התורות של היהודים שרצו לעלות להר הבית היו עד שער האשפות וגם לא היה ניתן ליכנס אפילו לכותל כיון שהכל היה מלא ביהודים שרצו לעלות להר הבית.
מלבד הפרסומת שזה עשה אצל כל אלו שלדאבוננו עדין לא גילו את האמת, וממשיכים לפקוד את הכותל ולא עולים להר הבית. הדבר עשה לחץ אדיר ביותר על משטרת הר הבית, ועל אף שהיה נראה שלא מזיז להם, אין ספק שאם נתמיד כך במשך כמה פעמים הדבר ישתנה. משטרת הר הבית לא תוכל לעמוד בלחץ האדיר של היהודים שרוצים לעלות, וגם בלחץ התקשורתי שעשו ושימשיכו לעשות. ולא תהיה להם שום ברירה אלא לתת לנו שעה נוספת לעלות להר. ואם זה יתחיל בשעה אחת, זה יגמר ביום שלם.
חשוב לדעת שאם יתנו לנו את הר הבית לאיזה יום נידח באמצע השנה זה לא הרבה יעזור לנו. אנו צריכים דווקא בפסח כי רק אז אפשר להקריב את קרבן הפסח. ומי שחושב שזה דבר דמיוני, על לו להתלהם כיון שמערת המכפלה תוכיח, אחרי שעושים לחצים (עיין ערך ברוך גולדשטיין) המשטרה נותנת ימים שלמים רק ליהודים בלא שערבי אחד יכנס שם. וכל זה אפילו ששם יש גם את חמורי הווקף שעושים את אותה עבודה.
לכן עלינו להיות חכמים ולעשות השנה לחץ אדיר ביותר על משטרת הר הבית. כל אחד שקורא עכשיו יפעל להביא עוד יהודים להר הבית אם זה חברים או קרובי משפחה, להביא כמה שיותר. ומי שיכול להביא אוטובוס שלם תבוא עליו הברכה.

לצורך המבצע עיצבנו מודעות קיר יפות שינתנו לכל דורש.
בינתיים כבר הצליחו לארגן אוטובוסים מהישובים הבאים:
ישוב: יקיר, תאריך: ראש חודש ניסן, שם המארגן: אמנון חבר,

ישוב: אלון מורא, תאריך: איסרו חג הפסח, שם המארגן: שורי קלמנויץ
ישוב: קרני שומרון, תאריך: יום שני בחול המועד, שם המארגן: אברהם איתיאל,
בהשתתפות: ח"כ מיכאל בן ארי, ויו"ר מנהיגות יהודית בליכוד משה פייגלין.

כל המעוניין להשתדל לארגן הסעה להר הבית, יסייעו לו בכל הדרוש החל בהזמנת האוטובוס כולל מימון מלא, ועד למודעות לתליה בלוחות, אפשר לקבל גם מדריכים.
ניתן לפנות לפאלפון 050-8649968


או לאיימיל chabad.amikdash@gmail.com
מודעה שתינתן לכל דורש


הרב דב ליאור (מימין)

אלפי היהודים שהמתינו בשערי הכניסה של הר הבית כדי לזכות להשתתף בכנס "הקהל" בחול המועד הראשון של סוכות 2008

(כל העומדים אחרי הגדר אנשים נשים וטף ממתינים ליכנס להר הבית - לא יאומן)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!