המשטרה לערבים: "תעשו בלאגן תקבלו פרס"


האיום במהומות צלח. היהודים מחוץ להר הבית / היום בשעה 7:30 בבוקר הגיעו כ-50 יהודים לשערי הר הבית, וללא הודעה מוקדמת הודיעה להם המשטרה כי ההר סגור כיון שאין מספיק שוטרים שידאגו לשלומם / לא מסוגלים


גד בהרי / הר הבית שלנו

בשעה 7:30 בבוקר הגיעו כ- 50 יהודים לשערי הר הבית בכדי לזכות להתפלל במקום הקדוש ביותר לעם היהודי, לא לפני שטבלו במקווה ונטהרו כדת וכדין.

וראה זה פלא: ללא הודעה מוקדמת וללא שום הסבר, הגיע מפקד הר הבית מר עופר בכבודו ובעצמו עד לכניסה להר, ובפנים חמוצות הודיע חלושות כי אין באפשרותו לאבטח כל כך הרבה אנשים, אי לכך ובהתאם לזאת הפורעים הערבים מפירי החוק והסדר, ימשיכו להסתובב חפשי על ההר, ואילו היהודים התמימים שומרי החוק והסדר יישארו בחוץ.


יצויין שנכון להבוקר אלפי שוטרים פזורים בכל רחבי העיר העתיקה בכוננות על, ולמרות כל זאת המשטרה לא מצאה לה את הדרך לאבטח 50 יהודים, שמה כבר ביקשו, סך הכל לעלות להר הבית להתפלל ולצאת.

הערבים מציינים בסיפוק כי מזימתם צלחה, ואף החג הזה ההר יהיה סגור ליהודים, כהמשך למחדל חג הסוכות שבו הם הצליחו באופן מפליא לסגור את הר הבית ליהודים למשך שבוע ימים.

תנועות המקדש מוסרים בתגובה, כי על המשטרה לערוך בדק בית ולראות היכן כשלה כשלא יכלה לדאוג לשלומם של חמישים יהודים., זה מחדל חמור, עם מסר ברור לערבים "תעשו בלגן - תקבלו פרס"., במקום שהמשטרה תזרוק את הפראים למדבר, ולהחזיר את הסדר, היא נכנעת לאלימות ומגרשת את המתפללים היהודים שומרי החוק והסדר.

הכניסה להר הבית - היום

3 תגובות:

 1. מתי כבר המשטרה תתעשת?.?

  השבמחק
 2. הם כבר עברו את חכמי חלם או שעדין לא.?

  השבמחק
 3. למה שכם אנחנו לא נעשה בלאגן, נקבל פרס לא??

  ייאאאלללאאא להפר את הסדר

  השבמחק

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!