החפרות נמשכות: עץ קרס בהר הבית - תמונות

עץ קרס בהר הבית כתוצאה מהחפירות

במהלך החפירות: עץ ענק קרס בהר הבית סמוך למסגראד אל אקצה | דרישה לעצור את החפירות המסוכנות שמבצע הוואקף בהר הבית הגובלות בפיקוח נפש | חפירות ללא פיקוח

שלמה ידיד / הר הבית שלנו

במהלך החפירות הבלתי חוקיות שמבצע הוואקף בהר הבית קרס עץ ענק סמוך למסגד אל אקצה, העץ קרס שעה שטרקטור של הוואקף חפר מטרים ספורים ממנו וככל הנראה הטרקטור פגע בשורשי העץ דבר שהביא לקריסתו.


לא שאנו מצרים על כך, שהרי בתורתנו הק' נצטווינו שלא לנטוע עצים על הר הבית "לא תטע לך אשירה כל עץ אצל מזבח ה' אלוהיך", אבל דבר אחד כן הוכח כאן שהחפירות שהוואקף מבצע בהר הבית מלבד שהם בלתי חוקיות וללא פיקוח של רשות העתיקות או עירית ירושלים או כל גורם אחר, הם גם מאד מסוכנות, ורק נס קרה שהעץ לא קרס על מתפללים יהודים שעוברים שם יום יום.


דו"ח מבקר המדינה על המחדלים בהר הבית עדיין לא פורסם. וההפקרות חוגגת. הוואקף עושה בהר הבית ככל העולה על רוחו ללא שאיש יעצור בעדו. ונראה שכבר אפשר להכין דו"ח חדש על המחדלים החדשים.


אי אפשר שלא להזכיר את החפירות במקום המזבח, שנעשות בהחבא תחת מחיצות לבנות ובדים שחורים חסיני מצלמות, הוואקף ממשיך להרוס שם עתיקות ולהשחית כל זכר למציאות המקדש על הר הבית.העץ שקרס סמוך למסגד אל אקצהאנשי הוואקף מתבוננים בעץ שהפילו
החפירות סמוך למקום נפילת העץ
"לא תטע לך אשרה כל עץ אצל מזבח ה' אלוהיך"


נס שלא פגע ביהודי

תגובה 1:

  1. יאלה לבית המקדש10 בנובמבר 2010 בשעה 23:03

    שיבנה בית המקדש במהרה בימנו ותן חלקנו בתורתך

    השבמחק

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!