תנועות הר הבית: הבצורת נובעת מחוסר אכפתיות בעניין הר הבית ובית המקדש

בצורת בארץ ישראל | על שום מה?

אלפי חוברות מופצים בימים אלו: "תפילה לגשם" הכולל מקורות שבצורת נובעת מהזנחת הר הבית והמקדש | "יַעַן בֵּיתִי אֲשֶׁר הוּא חָרֵב וְאַתֶּם רָצִים אִישׁ לְבֵיתוֹ עַל כֵּן עֲלֵיכֶם כָּלְאוּ שָׁמַיִם מִטָּל וְהָאָרֶץ כָּלְאָה יְבוּלָהּ" | כי ביתי בית תפילה יקרא

שלמה ידיד | הר הבית שלנו

תנועות המקדש ("הקרן למורשת הר הבית", "ישיבת הר הבית", "עד שבחברון") החלו בהפצת אלפים רבים של עותקים, של חוברת כיס מיוחדת ובה תפילה בעת עצירת הגשמים. החוברת, היוצאת לאור לעילוי נשמתם של הקדושים יצחק וטליה אימס הי"ד שנרצחו בפיגוע טרור בהר חברון, תופץ השבוע בכל רחבי הארץ.

קובץ התפילה כולל את נבואת חגי הנביא המוכיח את העם ואומר כי הבצורת נובעת מכך שלעם לא אכפת מכך שבית המקדש עומד בחורבנו.
ובלשונו של הנביא "...יַעַן בֵּיתִי אֲשֶׁר הוּא חָרֵב וְאַתֶּם רָצִים אִישׁ לְבֵיתוֹ: עַל כֵּן עֲלֵיכֶם כָּלְאוּ שָׁמַיִם מִטָּל וְהָאָרֶץ כָּלְאָה יְבוּלָהּ: וָאֶקְרָא חֹרֶב עַל הָאָרֶץ... ", וגם את דבריו של שלמה המלך כי בשעת בצורת יש להתפלל אל המקדש, לשוב בתשובה והקב"ה ישלח גשמים, ובלשונו של שלמה המלך : "בְּהֵעָצֵר שָׁמַיִם וְלֹא-יִהְיֶה מָטָר .... וְהִתְפַּלְלוּ אֶל-הַמָּקוֹם הַזֶּה...וְנָתַתָּה מָטָר עַל-אַרְצְךָ אֲשֶׁר-נָתַתָּה לְעַמְּךָ לְנַחֲלָה".

תנועות המקדש מבהירים כי הפצת החוברות היא ברוח דברי הנביאים המורים לנו בבירור כי הבצורת באה עלינו על מנת להזכיר לנו לשוב אל הר הבית, לא להזניחו, ולהתפלל, במקום הזה ממש, לגשמים ולבניין המקדש.

יהודה גליק יו"ר "הקרן למורשת המקדש" מהשותפים ביוזמה זו פונה אל הציבור בקריאה נרגשת "בימים אלו של בצורת הגיע הזמן לחשבון נפש אמתי, להפסיק להשלות את עצמנו שהמקום הקדוש לעם ישראל הינו הכותל המערבי, ולומר בפה מלא שהמקום הקדוש לעם ישראל הוא הר הבית.
מצווה ואף חובה לעלות להר, להגביר נוכחות יהודית בהר ולהפוך את הר הבית לייעודו - בית תפילה לכל העמים
כדי שמהמקום הזה תצא קריאה לעולם כולו - והיה ה' למלך על כל הארץ ביום ההוא יהיה ה' אחד ושמו אחד"

לקבלת עותקים מודפסים יש לפנות ל: 0528990399 או במייל: pmikdash@gmail.com

 

החוברת שפורסמה באלפי עותקים - להגדלה לחץ על התמונה

תגובה 1:

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!