הערב בשעה 9:30 עצרת ענק ברח' יעקב מאיר בגאולה י-ם

http://www.hamikdash.022.co.il/BRPortalStorage/a/34/14/49-0x8FKV4mcp.png
עצרת ענק | המודעה שפורסמה בריכוזים החרדים

בניין בית המקדש בזמן הזה והעליה להר הבית בטהרה: יובאו ויובהרו דעתם האמיתית של גדולי ישראל מרן הראשל"צ רבי עובדיה יוסף שליט"א ופוסק הדור הגר"ש וואזנר שליט"א, הגר"ח קנייבסקי שליט"א ור' לייב מינצברג שליט"א | רח' יעקב מאיר יסגר לתנועה

שלמה ידיד | הר הבית שלנו


תחת הכותרת "בליל זה יבכו על חורבן בית המקדש" מתכוונים פעילי הר הבית והמקדש לארגן הערב ליל צום ט' באב על פני רחוב יעקב מאיר בשכונת גאולה בירושלים, עצרת ענק בו יובארו דעתם האמיתית של גדולי ישראל בעניין העליה להר הבית בקדושה ובטהרה, ובניין בית המקדש בזמן הזה.


מארגני העצרת יביאו את דעתם של הרב עובדיה יוסף שליט"א, הרב וואזנר שליט"א, הגאון ר' חיים קנייבסקי שליט"א , והגאון ר' אריה לייב מינצברג שליט"א, העצרת תתקיים באישור המשטרה, ובהשתתפות גדולי ישראל, רבנים ואישי ציבור נכבדים.

מארגני העצרת אומרים כי קיבלו אישור מגדולי ישראל לפרסם את הדברים בשמם, וכי בכוונתם להמשיך ולסובב בבתיהם של כל גדולי ישראל, ולשמוע מהם מה דעתם על העליה להר הבית בטהרה הקרבת קבנות בזמן הזה, ובניין בית המקדש בפועל ממש בזמן הזה.


http://www.hamikdash.022.co.il/BRPortalStorage/a/34/14/45-qWBkZijxoL.png

המודעה שפורסמה בריכוזים החרדיים בירושלים | להגדלה הקלק על התמונה

2 comments:

  1. ישראל פינחס וירצברגר8 באוגוסט 2011 בשעה 16:08

    ישר כוחכם

    השבמחק
  2. האם מישהו יכול להביא פרטים או חומרים מהאסיפה ברחוב יעקב מאיר, וכמובן את דעתם של הרבנים הנ"ל בענין העליה להר הבית...???

    השבמחק

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!