מאות בשבת מרוממת בקרית ארבע לזכרם של יצחק וטליה איימס הי"ד

http://www.hamikdash.022.co.il/BRPortalStorage/a/34/10/78-jP83FMPvum.jpg
יצחק וטליה איימס הי"ד | שבת לזכרם

שבת פרשת דברים : מאות יהודים התאחדו בקרית ארבע לזכר הקדושים יצחק וטליה איימס | נשאו דברים הרבנים הגאונים: ר' יהודה גליק, הרב יהודה אדרי, הרב בנצי גופשטיין | מארגנים עליה המונית להר הבית ביום השנה - כ"ב אלול

גד בהרי | אתר בית המקדש

לקראת יום השנה לרציחתם של פעילי המקדש הקדושים יצחק וטליה איימס הי"ד ההולך ובא, שבתו פעילי המקדש ונציגי העולים להר הבית בקרית ארבע. יחד עם בני משפחת איימס.

התפילות והסעודות נערכו בבית הכנסת הגדול 'חזון דוד', בהשתתפות הרבנים החשובים. הנוכחים העלו את זכרם ואת מעשיהם הכבירים של יצחק וטליה הי"ד, ובד בבד דיברו על המשך העשיה למען בניין בית המקדש.

המרא דאתרא הרב דב ליאור שליט"א החליט ברגע האחרון לשבות במגרון, בגלל האיום על המקום. הוא ביקש למסור את ברכתו למשתתפי השבת.

בסעודה שלישית השתתפו מאות איש מהקריה ומבחוץ, השתתפו מגון רחב של אנשים, חרדים למען המקדש, תושבי ערים, תושבי ישובי בנימין ויהודה, נשים למען המקדש (יהודית קצובר, אפרת שחר) ועוד...

המשתתפים התחייבו לחזק את הנוכחות היהודית בהר הבית ולהלחם לביטול ההגבלות על העולים הדתיים בכלל ואיסור העליה על המסורבים בפרט. בסיום המרגש של השבת רקדו ושרו המשתתפים - "והראנו בבניינו ושמחנו בתיקונו", כפי שנהגו לעשות ביחד עם יצחק מדי שבוע ביציאה מהר הבית.

בתוך כך פעילי המקדש מתכוננים לעליה ההמונית להר הבית ביום השנה לרצח משפחת איימס שיחול ביום רביעי כ"ב אלול תשע"א.

 ________________________
הר הבית בית המקדש

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!