נערכים לחגיגות: אבי רואיף עוזב את מרחב דוד

http://www.hamikdash.022.co.il/BRPortalStorage/a/31/41/18-YvlqMCH6WQ.jpg
אבי רואיף עוזב | נערכים לחגיגות


בתופים ובמחולות: אלפי היהודים העולים להר הבית יחגגו את סילוקו של קצין מרחב דוד אבי רואיף בעוד שבועיים (1/7) | מסתמן: החגיגות יתקיימו ביום חמישי כ"ח סיוון בביהכנ"ס אחדות ישראל בי-ם בשתיית לחיים ובליווי תזמורת | ברוך שפטרנו

שלמה ידיד | הר הבית שלנו

כ"ט סיוון 1/7 הוכרז ע"י תנועות הר הבית והמקדש, ליום חג לכלל שוחרי המקדש והעולים להר הבית. קצין מרחב דוד אבי רואיף עוזב.

בשיחה עם כתב הר הבית שלנו מספרים בכירים בארגוני המקדש שחוו על בשרם מנחת זרועו של קצין מרחב דוד, את "מה שלא ידעתם, או בעצם כן ידעתם... על אבי רואיף"

אבי רואיף ידוע בשנאתו וייחסיו העוינים לפעילי המקדש המרכזיים, ובהתנהגותו התת-אנושית בכלל לכל העולים להר הבית.

אבי רואיף הוא האיש האשם בסירוב עלייתם להר הבית של רבים וטובים, רבנים ופעילים.

אבי רואיף הוא האיש שבמהלך שנות כהונתו יחד עם קצין הימ"ק עופר שומר, הר הבית נסגר ליהודים כליל בכל הזדמנות. בחר לעצמו חיים קלים, על חשבון היהודים,

אבי רואיף הוא האיש שגזל באקדח את גדיי הפסח, שנה אחר שנה, מנע את קיום המצוה החשובה, וגם לא השיב את גזילתו עד עצם היום הזה.

אבי רואיף הוא האיש שלפני כמה חודשים הגיש תצהיר שקרי לבית המשפט, באיום על מלחמת עולם שתבוא מיידית עם ביהמ"ש יתיר לר' יהודה גליק לעלות שוב על הר הבית.

אבי רואיף הוא האיש שעמד ושיקר בוועדת הפנים של הכנסת במצח נחושה ומבלי להניד עףעף "אין אפליה בכניסה להר הבית".

ככל הנראה החגיגות יתקיימו בעז"ה ביום חמישי כ"ט סיוון בבית הכנסת אחדות ישראל בירושלים (עדיין לא סופי) בהשתתפות רבנים חכי"ם ואישי ציבור, ובליווי תזמורת מזונות ושתיית לחיים. הציבור הרחב מוזמן לחגוג יחד עם עולי ההר הנושמים לרווחה. איש בל יעדר!

4 תגובות:

 1. כשפתחתי את משרדיו של בנימין כהנא, רואיף פשט על המשרדים17 ביוני 2011 בשעה 15:51

  זוכר את רואיף כשהוא עוד היה בימ"ר, הייתי פותח באותם ימים את המשרדים של בנימין כהנא הי"ד, ובאחד הימים הוא נכנס עם צוות שוטרי ימ"ר והוא סגר את המשרדים. רואיף אמר לי "תפתח" אמרתי לו "תראה צו" אמר "לא רוצה" אמרתי "לא רוצה, לא פותח". אחרי חצי שעה שהוא איים עלי מעבר לדלת של המשרדים הוא הראה לי את הצו {כנראה שבאותו רגע הוא קיבל אותו} ואז, היות ולא הייתה ברירה, פתחתי לו את הדלת והוא עצר אותי וסגר את המשרדים עם צו של המפכ"ל

  השבמחק
 2. גם כשכולם אומרים חבל על הזמן, אין סיכוי, גדול עלינו, וכו' וכו' אנחנו רואים במוחש את הכתוב לא עליך המלאכה לגמור, ואין לך רשות להיבטל ממנה, אנו מודים לכם על המאמץ שהצליח בברכת כה תעשו וכה תוסיפו התחלה טובה לשבוע טוב!!

  השבמחק
 3. יפה מאד ישר כוחכם

  השבמחק
 4. תותחים, אין עליכם!
  תמשיכו ככה!

  השבמחק

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!