משטרת הר הבית: זה גדול עלינו


המשטרה הודיע הערב, כי אין בכוחותיה להוציא את החיות הפראיים המסתובבים חפשי בהר הבית, ואי לכך ובהתאם לזאת הר הבית יהיה סגור לבני אדם כל השבוע / גדול עליהם
.
שלמה ידיד / הר הבית שלנו
.
המשטרה הודיעה הערב כי הר הבית יפתח השבוע רק לחיות טרף ופראי אדם (קרי: ראאדים וסלאחיים), ותיסגר חוצץ מפני בני האדם (קרי: תיירים ומתפללים יהודים) המנסים להשתלט על המקום, ובכך להפר את הסדר הקיים זה רבות בשנים, שהר הבית הוא גן חיות והגישה אליו היא אך ורק למיידי אבנים בלוקים ובקבוקים !

יו"ר הארגון למען זכויות אדם בהר הבית, ר' יהודה גליק, הגיב להחלטת המשטרה לסגור את הר הבית למבקרים, "המשטרה שוב נכנעת לאלימות ושוב מעבירה את המסר כי האלימות משתלמת", אמר.

"לצערנו הערבים בירושלים למדו שהשיטה עובדת וחוזרים פעם נוספת על אותו דפוס פעולה. כמו בחג סוכות האחרון לקראת החג הם יצרו מתיחות בסביבות הר הבית והמשטרה סגרה את ההר ליהודים הנה למדו הערבים שזה עובד ושוב לקראת חג הפסח מחממים את האווירה סביב ההר והמשטרה משתפנת וסוגרת את ההר".

"חבל מאוד שהמשטרה שוב מענישה את הקרבן ונותנת פרס לאלימות. ושוב מתכננת לסגור את ההר ליהודים דוקא ביום חגם. יש כעת מספיק זמן לפני החג - על המשטרה להיערך בכוננות מוגברת ולמנוע כל אלימות בהר הבית ולדאוג שההר יהיה פתוח לכל אדם שיודע לכבד את המקום הקדוש מכל הדתות ולהרחיק מן המקום את כל הגורמים האלימים מכל הדתות".

הר הבית: רק לחיות בר

הר הבית: לא לבני אדם

3 תגובות:

  1. אתם חזקים !!

    השבמחק
  2. הגדרה מדוייקת. כל הכבוד לכותב.

    השבמחק
  3. יימח שמם.. מתי יגיע כבר הסוף של זה?

    השבמחק

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!