הקמפיין שהתחיל על אוטובוסים


חברת אגד, גם אכלה את הדג המסריח, גם חטפה את המכות, וגם גלתה מהעיר / כך נאה וכך יאה למפר הסכמים חלש ופחדן / הקמפיין עדיין לא נגמר
.
שלמה ידיד / הר הבית שלנו

זוכרים: תנועת 'ארץ ישראל שלנו' בראשות הרב שלום דב וולפא השיקה קמפיין ענק לפני כחודש על מאתיים אוטובוסים ברחבי י-ם, עם הכיתוב "שיבנה בית המקדש במהרה בימינו".

איתמר בן גביר ממנהיגי תנועת 'ארץ ישראל שלנו' אמר אז שהמסר בקמפיין הוא ברור "השיקוץ שנמצא בהר הבית במקום המקדש הוא זמני, ולא רחוק היום שהשיקוץ הזה יוסר ובמקומו יעמוד בית המקדש".

לאחר כשלושה שבועות מייגעים הצליחה סוף סוף משטרת ישראל להפעיל לחץ מספיק על חברת "אגד" וזו הודיע על הסרת הקמפיין, שבין כה היה צריך להיות מוסר מספר ימים לאחמ"כ.

תנועת 'ארץ ישראל שלנו' לא נבהלה והגישה תביעה בבית משפט המחוזי נגד חברת אגד בגין "הפרת חוזה", התביעה כוללת החזרת מלוא הסכום שהושקע בקמפיין, ובנוסף "פיצויים".

הבנתם טוב!

חברת "אגד", גם פרסמה במשך שלושה שבועות את הקמפיין למען בית המקדש., גם התבזתה שעה שהודיע שהיא נכנעת ללחצי המשטרה, ושחוזה איתה, שווה ערך לקליפת שום. נוסף על זה שהקמפיין בסופו שלך יום יהיה על חשבונה, מחמת שתצטרך להחזיר את הכסף שקיבלה עבור הקמפיין.

וגם תשלם קנס!!

כך נאה וכך יאה למפר הסכמים חלש ופחדן.!!!

איתמר בן גביר - השיקוץ בהר הבית הוא זמני

תגובה 1:

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!