ביבי נתניהו זומם להחזיר את הר הבית לערבים.


דרישה ערבית סינית, הביאה את נתניהו להורות על אתר, להסיר תמונות הר הבית מהביתן הישראלי שבתערוכת הטכנולוגיה בסין. / הר הבית מחוץ לשטחי ריבונות ישראל / ביבי מחזיר את הר הבית לערבים.

גד בהרי / הר הבית שלנו

מארגני תערוכת הטכנולוגיה בסין דרשו מהמשלחת הישראלית להסתיר תמונה של כיפת הסלע שנכללה בין תמונות הביתן הישראלי. זאת בעקבות לחצים שהפעילו חברי המשלחות הערביות בתערוכה. המשלחות הערביות טענו שישראל עושה שימוש בתמונת כיפת הסלע, תמונת הר הבית, כדי לקבוע בכך שהמקום מצוי בריבונות ישראלית על אף שלטעמם אין הדברים כן לחלוטין.

הדיווח בערוץ 10: אריה במקום כיפת הסלע

גם בביתן הישראלי ישנו סלע של מחלוקת. פסלון של אריה מסתיר ציור של כיפת הסלע. שאלות של ריבונות על הר הבית הן אלה שגרמו גם לפלסטינים וגם למדינות ערב האחרות לדרוש שישראל תסיר את כיפת הסלע מהנוף הישראלי שהיא מציגה בביתן האקספו.

עוד יצוין כי המשלחת הפלשתינית לאירוע, שכזכור עוסק בטכנולוגיה בינלאומית, ניצלה את התערוכה להמשך ההסתה האנטי ישראלית והציבה בדוכן שלה תמונות שעיקרן הוא ילדים פלשתיניים מול חיילי צה"ל. בין השאר מופיע גם ציור המבוסס על תמונתם של מוחמד אדורה ואביו.

כמו כן מופיעות תמונות ילדים מיידים אבנים על חיילים כשהבולט שבהם הוא צילום מפורסם של ילד המיידה אבן לעבר טנק העומד מולו, תמונה שנצרבה בתודעה הפלשתינית כעדות לטעמם ל"מאבק דוד וגולית" אותו הם מנהלים נגד ה"כיבוש הישראלי".


השליח הישראלי לכניעה והתרפסות שנשלח לתערוכה, מודיע בגאווה מטופשת על הסרת התמונה

תגובה 1:

  1. ביבי פחדן, ונכנע ללחצים, לא כזה ראש ממשלה צריכה עם ישראל

    השבמחק

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!