מקיאים את עופר: רבבות אלפי ישראל מצהירים אמונים להר הבית


מחר יום שני ר"ח אב יתקיים סיבוב שערים המוני, אלפי בני ישראל יצעדו סביב שערי הר הבית, ולאחמ"כ יתקיים מעמד "הצהרת אמונים להר הבית" בו יכריזו בקול ברור "הר הבית ליהודים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע" / רבנים, שרים, חכי"ם, ואישי ציבור הבטיחו את השתתפותם / כולנו אחראים לעתיד ההר!

שלמה ידיד / הר הבית שלנו

מתאספים ברחבת הכותל המערבי ביום ב' ר"ח אב בשעה 7:00 בערב

זה למעלה מ-5 חודשים שקצין הימ"ק - מרחב דוד לשעבר עופר שומר מונע בכח את קיום סיבוב השערים המסורתי המתקיים בימים כתיקונם מידי חודש בחודשו.


עם הדחתו של הקצין הסורר עופר שומר, וכניסתו של ידידנו משכבר הימים קצין הימ"ק אבי ביטון התחדשו האישורים והסיבוב יתקיים כאמור ברוב עם ולאחמ"כ תתקיים מעמד "הצהרת אמונים המונית להר הבית" בה יכריזו אלפי בני ישראל, רבנים, שרים, חכי"ם ואישי ציבור: "הר הבית שלנו, להחזיר את הר הבית לבעלות העם היהודי, לפתוח את הר הבית ליהודים כל השבוע, להפסיק את ההתנכלות הבריונית הימ"קית לאלפי המתפללים היהודים. ומחאה חריפה על ביזוי תלמידי חכמים בכניסתם להר הבית, על ידי שליחיו של הקצין הסורר המודח עופר שומר.

לדברי המארגנים: "הקצין הסורר התנכל רבות לעולים להר ובמיוחד לסיבוב השערים. הפקיר את הר הבית לאוייב תוך חילול מחפיר של המקום הקדוש ביותר לעם היהודי. יש כאן מסר ברור: העם מקיא אנשים רעים כמו עופר שומר" דברי המארגנים.


מתאספים ברחבת הכותל המערבי ביום ב' ר"ח אב בשעה 7:00 בערב


הכרוז שפורסם: להגדלה לחץ על התמונה

2 comments:

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!