תשעה באב בהר הבית - וידאו ותמונות


מתועד בוידאו:
יהודי מתפלל ומקונן על החורבן מתוך סידור בהר הבית, לאחר שקיבל אישור מיוחד מקצין הימ"ק ניצב אבי ביטון, כשהוא מלווה בשוטרים יהודיים ששומרים עליו מפראי הווקאף. / וידאו: הרב אריאל מוסר שיעור על החורבן בהר הבית / למעלה ממאתיים יהודים עלו היום להר הבית בקבוצות של 20
/ וברננה נעלה


יוסף תור / שי אביב / הר הבית שלנו

מאות יהודים עלו היום צום תשעה באב, להר הבית בקדושה ובטהרה, לקונן על חורבן בית המקדש, ולדרוש את בניין המקדש מידית, על חורבות מסגראד עומר.

בין היהודים שעלו היום להתפלל בהר הבית, עלה גם כן יהודי מבוגר שקיבל אישור מיוחד מקצין הימ"ק ניצב אבי ביטון לעלות ולקונן על החורבן מתוך סידור תפילה, מספר שוטרים איבטחו אותו מפני פרעי הוואקף.וידאו מיוחד מהר הבית: יהודי מתפלל באישור משטרת ישראלמתפלל בהר הבית באישור קצין הימ"ק אבי ביטוןפראי הוואקף מנסים להפריעשוטרים יהודים מאבטחים את התפילהסככה וספסל בכניסה להר הבית - באישתדלותו של השוטר מוטיאחת הקבוצות היום בהר הביתוברננה נעלההרב ישראל אריאל מוסר שיעור בהר הביתמתי יבנה בית המקדש?על הר ציון ששמם, יהודים לא הילכו בו?

4 תגובות:

 1. אשריכם ישראל, תודה לא-ל

  השבמחק
 2. אשריך הרב ישראל אריאל, מקדש שם שמים!

  השבמחק
 3. שימו לב שהמשטרה תמיד דוחקת ביהודים לצאת כמה שיותר מהר, ובזכות התעקשותו של הבחור שקרא את מגילת איכה, והכרתו את הנהלים של המשרד לבטחון פנים, לשוטר לא היה כח להוציא אותם ולזרזם לצאת.

  בפעם הבאה שאומרים לכם, שאתם מעכבים יהודים אחרים שמחכים בכניסה, פשוט תגידו לשוטרים שאין זה מתפקידכם לפתור להם את בעיות כח האדם. יש לכם אותם זכויות של שאר התיירים בהר, שזה אומר לשהות בו כל עוד הוא פתוח למבקרים.

  השבמחק
 4. הגיע הזמן להגדיל את שעות הביקור ליהודים ץ מה עם תפילת ערבית ?

  השבמחק

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!