מחר יום שלישי הר הבית סגור ליהודים ליום אחד


ללא הודעה מוקדמת! מחר הר הבית סגור ליהודים ליום אחד בלבד עקב חג מוסלמי | ארגוני המקדש בתגובה: זה תרגיל ידוע, שכמו תמיד החג המוסלמי נופל "במקרה" בחג יהודי | התרגיל המסריח

גד בהרי | הר הבית שלנו

ללא הודעה מוקדמת, וכך מאיפה שהוא צץ לו חג מוסלמי, דווקא בזמן שבו מאות יהודים עולים להר הבית - חג החנוכה. מצאו להם אנשי הוואקף עמוק עמוק בתוך הבוידעם, ונזכרו שבדיוק מחר בחג החנוכה, יש להם גם כן חג מוסלמי. ומשטרת הר הבית קנתה בין רגע את התבשיל החם שזה הרגע יצא מהתנור הלוהט בבית מטבחו של התנועה האיסלמית בראשות ראאד סאלח.

תנועות המקדש זועמים: "זהו תרגיל ישן ומסריח, ותמיד ב"במקרה" החג המוסלמי נופל בזמן שבו אלפי יהודים עולים להר הבית בחג החנוכה., מצער נורא שמשטרת הר הבית שותפה לתרגיל".

אחד הפעילים בשיחה נוקבת עם כתב הר הבית שלנו:
"עצם הסגירה היא שערוריה. מה, הם מתפללים שם כל היום? איך ניתן לסגור למשך יום שלם את הר הבית שעליו נלחמו המכבים. יש מספיק שעות ביום, ומספיק מקום בהר כדי לאכלס את היהודים, גם אם עדיין לא השלכנו כבר את השודדים המוסלמים מהר מקדשנו, אל ארצותיהם.

גם ההודעה המאוחרת היא מחדל. ויש לפצות את היהודים שיבואו מחר מבלי שהמשטרה הודיעה מספיק מראש על הסגירה השערורייתית הזו. מה גם שעל המשטרה להודיע זאת בתקשורת."

2 comments:

 1. מחר הכוונה להיו יום שלישי.

  השבמחק
 2. עולה קבוע להר הבית7 בדצמבר 2010 בשעה 12:10

  זה פורסם אתמול (שני)

  והכוונה להיום יום שלישי שהר הבית סגור ליהודים ליום אחד בלבד

  ומחר רביעי הר הבית יפתח שוב ליהודים

  השבמחק

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!