מי מנסה להצית את כל מזרח התיכון

תפילה בהר הבית | התוצאות

דעה: המשטרה מונעת מיהודים להתפלל בהר הבית בטענה שהמקום רגיש וכל תזוזה עלולה להצית את כל מזרח התיכון | במאמר זה ננסה להבין מה באמת עובר עליהם | פחד או דמיון

נתן לבנוני | הר הבית שלנו

שמעתם נכון: 'פצצות אטום' יתעופפו פה, מלחמה כלל עולמית נגדנו, כל העולם המוסלמי עלינו, פצמרים, סקאדים, שיאהבים, מה לא. כל זה יתרחש כאן אצלנו, במציאות ולא בחלום, באם חלילה וחס יהודי עם כיפה יעלה להר הבית ושה' ישמור ויציל 'הוא יתפלל על הר הבית' אוי ואבוי.


בל נשלה את עצמנו, האינטיפדה השניה פרצה בשטחים לא בכדי, בגלל שאריאל שרון עלה להר הבית יומיים לפני, ברור שכך, ללא ספק. גם מלחמת לבנון השניה פרצה בצפון בגלל שיהודי חרדי השתחווה בהר הבית שבוע אחרי. (למה לא?)

הקסאמים על אשקלון של תחשבו שזה בא סתם כך כי לערבים היה משעמם, לא ולא, זה היה בדיוק באותה תקופה שהמשטרה סגרה את מסגד אל אקצה למתפללים הערביים מיידי האבנים והבקבוקים. לא במקרה שני האירועים הללו התרחשו באותה שעה.


חיזבאללה, החזיר את גופותיהם של אלדד רגב ואהוד גולדווסר, שעה שהמשטרה סגרה את הר הבית למתפללים יהודים, יחד עם זאת גלעד שליט עדיין לא שוחרר, כיון שהמשטרה חזרה ופתחה את ההר.
אובמה מפעיל לחץ על ישראל בגלל שיהודה גליק רצה לעלות להר הבית עם גדי, ואיראן תשמיד את מדינת ישראל בגלל 'כרוז' הקורא ליהודים לעלות להר הבית.

בקיצור מה שלא יהיה כאן במדינה, הר הבית אשם. הכל קורה בגלל שיהודים עולים להתפלל על הר הבית ורוצים להכניס לשם גדי. על המשטרה לרדוף את אותם יהודים ולאסור עליהם להתקרב להר הבית, לעצור אותם כבר בכניסה לשער יפו, לעכב אותם בקישלה למשך 3 שעות, לגזול מהם את הגדי ולהשמיד אותו. (להחזיר את הגדי רק באם יסכים לשלם 50 ₪ עבור כל יום שהמשטרה שמרה לו על הגדי, ווואו איזה צדיקים),

ואח"כ גם לשקר בבית המשפט, להגיש תצהירים מזויפים, והכי חשוב לטעון לשופטת שלא מאפשרים לו לצלם בכניסה להר, בגלל שהוא עמד על כסא שהיה רכוש ציבורי.. (כך המשטרה טענה אמש בבית המשפט.)


מי אשם?

יהודי מתפלל בהר הבית ופורע ערבי זורק אבנים ומידה בקבוקים, מי אשם?, העקמימות המשטרתית אומרת שהיהודי אשם, הלא הערבי התמים הזה לא סתם זורק אבנים, זה בגלל היהודי הזה שעולה להר הבית, מצלם את השוטרים, ומפרסם מודעות.. (תשאלו מה הקשר? למשטרה פתרונים.)

ולכן במקום לזרוק את חיות הבר, למדבר. נזרוק את היהודי מההר. זה יותר פשוט ויותר קל, וגם זה שומר על הסטאטוס קוו.


הגיע הזמן


לצאת מההזיות, להשתחרר מהדמיונות, לחזור למציאות, להפסיק לדבר על מזרח התיכון ועל העולם המוסלמי, להניח את שתי כפות הרגלים על הקרקע, ולדבר עניינית. להתחיל לטפל בבעיה מהשורש. יש כאן ציבור ערבי ירושלמי שמחפש רק התירוץ למה לצאת למהומות וכפי איך שהם מטיבים להגדיר זאת "יום הזעם". זה מאד ריווחי ותועלתי, הם משיגים את מבוקשם בין רגע, הם לא צריכים אפילו לעשות מעשה. רק מאיימים והמשטרה כבר נבהלת ואצה רצה לסגור את הר הבית ליהודים.


כל עוד והנוהל הזה קיים, המצב בהר הבית ימשיך להיות "רגיש".


הגיע הזמן להרגיל את הערבים שעל כל אבן או בקבוק שנזרק לעבר שוטר, הר הבית נסגר כליל למוסלמים, בכל הגילאים, מנער ועד זקן טף ונשים. יש יוצא ואין בא. נוסף על זה שההר נשאר פתוח ליהודים. עד שהערבים יתרגלו שליזום מהומות זה לא שווה. רק כך נוכל לעשות סוף וקץ להסתה ולאלימות.

2 comments:

  1. אמת ויציב ונכון, הגיע הזמן להשתחרר מההזיות

    השבמחק
  2. לפי החוק הישראלי!!! "הר הבית" לא מוגדרת כמקומות קדושים, או כאתר מורשת לאומית של עם ישראל, וכדי ביזון וקצף.

    השבמחק

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!