הרב דרוקמן עשה מנוי לקרבן פסח: "בטוח שזה גורם נחת רוח לרבי"

הרב דרוקמן | נמנה על הגדי

הרב דוד מאיר דרוקמן : עשיתי מנוי לקרבן פסח, אין לי ספק שזה גורם נחת רוח עצומה לרבי מליובאוויטש שעורר רבות אודות חשיבות הצפייה לגאולה | מקרבים את הגאולה

שלמה ידיד | הר הבית שלנו

הדרישה להקרבת קרבן הפסח מביאה אחדות יהודית מקיפה. אחרי שהרב שמואל אליהו קרא להקריב קרבן פסח כבר השנה, ותמיכתו הנלהבת של הרב חיים קנייבסקי ביהודה גליק למבצע המנויים לקרבן הפסח, מצטרף היום גם רבה הראשי של קרית מוצקין, הרב דוד מאיר דרוקמן ליוזמה החדשנית, ונמנה על הפסח, ואף עשה מנוי לכל משפחתו איתו.

הרב דרוקמן התקשר אל יוזם הרעיון ר' יהודה גליק, ושיבח אותו על תוכנית המנויים לקרבן הפסח. ביקש להצטרף כמנוי מן המנין, הוסיף למנות גם את בני ביתו. והכביר מילים על החשיבות הגדולה שהוא רואה בהגברת המודעות למקדש ועבודותיו. אין לי ספק שזה גורם נחת רוח עצומה לרבי מליובאוויטש שעורר רבות אודות חשיבות הצפייה לגאולה" אמר הרב דרוקמן.

מהרב יהודה גליק נמסר שבעקבות התמיכה הגדולה מרבני כל החוגים והמגזרים חלה עליה חדה בכמות הפונים להימנות על הפסח, וכעת הם נערכים לקליטת הפונים הרבים. תוך תקווה שרשויות החוק יתפכחו מהתנכלויותיהם, ויאפשרו לקיים את מצוות החג העיקרית שהיא אחת מהמצוות החשובות ביותר ביהדות.

טלפון למנויים: 02-94-10-100

2 comments:

  1. ואני חשבתי שהמינוי על הגדי בשביל לעשות נחת רוח להקב"ה...

    השבמחק
  2. 'ויאמינו בה' ובמשה עבדו'-כל המאמין במשה מאמין בה' ואם חלילה לא מאמין במשה אזי גם בה' אינו מאמין.
    נחת רוח לרבי שהוא 'משה שבדור'-רעיא מהימנא-שבו מתלבשת נשמת משה = נחת רוח להקב"ה.
    יש"כ גדול

    השבמחק

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!