אגודת החרדים מברכת ומודה לשוטר מוטי גבאי

http://www.hamikdash.022.co.il/BRPortalStorage/a/29/10/92-sYskLsnMLs.png
מוטי גבאי | תודה וברכה


תודה וברכה : אגודת החרדים העולים להר הבית שלחה הערב מכתב ברכה לשוטר מוטי גבאי על שלא הגיע ולא הפריע לעולים להר ביום העצמאות | משטרת הר הבית מנעה מח"כ דני דנון לעלות להר ביום העצמאות | מכתב מעניין

שלמה ידיד | הר הבית שלנו

אגודת החרדים העולים להר הבית שיגרה הערב מכתב תודה וברכה לשוטר מוטי גבאי, על שנשאר בביתו לחגוג עצמאות ולא הגיע לשערי הכניסה להר הבית לא הכעיס לא הרגיז ולא מנע מקבוצת החרדים להכנס ולהתפלל.

באגודת החרדים מספרים לכתב הר הבית שלנו: "קבוצות החרדים העולים להר הבית נתקלים באופן קבוע בשוטר נרגז שונא חרדים מובהק, שוחר ריב, רגזן בצורה לא רגילה, ההתבטאויות שלו כלפנו עברו כל גבול, הוא מכנה אותנו "שחורים", צועק שנלך לעבוד במקום להתבטל ולחיות על חשבונו, לא עשינו לו כלום וכל בקשותנו הם להכנס להר הבית כאחד האדם ללא הטרדות וקללות" אומרים באגודה ומוסיפים "כי במקום אחר הוא כלל לא היה מתקבל לעבודה מול ציבור"

בתוך כך נודע כי ח"כ דני דנון (ליכוד) ביקש לעלות להר הבית ביום העצמאות, וברגע האחרון משטרת ההר מנעה ממנו להכנס, ודחתה אותו לאחרי החג.

http://www.hamikdash.022.co.il/BRPortalStorage/a/29/10/94-uZviJKiuce.png

 מכתב תודה וברכה נשלח לשוטר מוטי גבאי

2 comments:

  1. כך נאה וכך יאה לשוטר נבזה שכמוהו. חזקו ואמצו

    השבמחק
  2. התלבטתי אם מוטי גולש כאן, אחרי שראיתי שבסקר הדירוג למוטי מאן דהוא הצביע שהוא שוטר טוב מאד, כבר אין לי ספק שהחולה הזה מסתובב כאן

    השבמחק

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!