רק החזק שורד

.
לא שיש בזה שהוא "חידוש". המשטרה לא הצליחה לפנות 150 ערבים מוסלמים מתפרעים ובמקום זה החליטה לפנות 250 יהודים תמימים. רק החזק שורד.

כ- 250 יהודים אנשים נשים וטף הגיעו היום (ערב יו"כ) לשערי הר הבית בשעה 7:30 בבוקר, במקביל כמאה וחמישים מוסלמים התרכזו בהר והתפרעו, במשטרה מיהרו להגיב לאירוע ופיזרו את המתפרעים הערבים וכמובן גם את [המתפרעים] היהודים.

ח"כ אורי אריאל שנוכח במקום אומר לכתב הר הבית שלנו "שאע"פ שהאירוע נמשך רק מספר דקות, בכל זאת למשטרה זה הספיק בשביל לסגור את ההר ליהודים למשך יום שלם, כי אם יש תירוץ טוב בכדי לסגור את ההר, אז בשביל מה לפתוח.

בארגוני המקדש מקווים שלקראת חול המועד סוכות המשטרה תמצא לנכון להחזיר את הסדר, ולהתיר כניסת יהודים ללא גבול, ולא רק כניסה מפוחדת של חמש עשרה, חמש עשרה יהודים (עדרים עדרים)
.
הכניסה להר הבית היום בשעה 7:30 בבוקר

יהודה גליק ממתין, תיירים נכנסים.

ח"כ אורי אריאל מהאיחוד הלאומי נוכח במקום3 תגובות:

 1. סתם משטרה חוצפנית

  נו אז מה עם שלושים מוסלמים חוליגנים החליטו לזרוק שתי אבנים, אי אפשר לעשות איתם סדר

  השבמחק
 2. מדינת חלם, אם אתה מפר את החוק - אתה זוכה לפרסים, ואם אתה שומר על החוק אתה מקבל עונשים

  אפילו בחלם הם היו בין הטפשים

  השבמחק
 3. בס''ד
  עד מתי עוז-ך בשבי , ותפארת-ך בי-ד צר ?!
  שוב מדיניות אנטי-יהודית נאצית של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ! לאחר ידוי אבנים של כ150 אוייבים ערבים נאצים יש''ו שר''י על מבקרים אחים יהודים יקרים הי''ו שעלו להר-קדשנו ותפארתנו ! שוטר נפצע מהאבנים ,ושוטר אחר (ככל הנראה שמאלני) צעק סיסמאות אנטי-יהודיות כגון '' זה הכ-ל בגללכם הדתיים '' וכ''ו ! ! שלטון העוולה שוב מגן על התוקפים האוייבים הערבים הנאצים יש''ו שר''י ובמקום שתיאסר עליית אוייבים ערבים נאצים להר-הבית בעקבות ידוי האבנים ההמוני המתועב הזה , למעשה הורחקו היהודים מהר-קדשנו ו''הכניסה נאסרה ליהודים עד להודעה חדשה'' !! כלומר שהמסר הוא ''יידוי אבנים משתלם'' !! כן !! אם הינכם רוצים שלא ישוטטו האוייבים הערבים הנאצים יש''ו בעריכם ובשכונותיכם ויתעללו בבנותיכם וישדדו ויבזזו רכושכם וירצחו יהודים חפים מפשע הי''ד ,עליכם לידות על כל אוייב ערבי נאצי מטר של אבנים באופן המוני !! תחילה תגיע משטרע ,ולאחר שהם יראו שאתם מספיק נחושים למנוע כניסת אוייב ערבי נאצי לעריכם ולישוביכם ,הרי שלמען ''השקט'' תימנע כניסת אוייבים ערבים נאצים לערים וליישובים !! הר קדשנו ותפארתנו מופקר לאוייב הערבי הנאצי יש''ו ושלטון העוולה מעודד פגיעה ביהודים יקרים הי''ו יביום הכיפורים אנו זועקים ''כי תעביר ממשלת זדון מן הארץ ותמלוך את-ה ה' על כ-ל מעשיך , בהר-ציו-ן משכ-ן כבו-דך ככתוב בדברי קדש-ך -ימלו-ך ה' לעול-ם אלוקי-ך ציו-ן לדו-ר ודו-ר הללוי-ה '' !! .

  השבמחק

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!