ח"כ יואל חסון עלה להר הבית ביום רביעי בצהרים

http://www.hamikdash.022.co.il/BRPortalStorage/a/32/42/52-FjOK2KLVGn.jpg
ח"כ יואל חסון | עלה להר הבית


לקראת הדיון המכריע: בוועדה לביקורת המדינה בו יוחלט אם לחשוף את פרטי דו"ח המבקר על ליקויי ההתנהלות בהר הבית, עלה ח"כ יואל חסון מסיעת קדימה להר הבית לבדוק מקרוב | המשטרה התנתה את עלייתו באי פרסום העליה

שמעון כהן | אתר ערוץ 7

צוות וועדת המשנה לביטחון יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים של הוועדה לביקורת המדינה יכונס לדיון חרום ובו יוחלט אם להסיר את החיסיון על דו"ח המבקר בעניין הר הבית.

היום (ד') בצהרים סיים יו"ר הועדה לביקורת המדינה, ח"כ יואל חסון (קדימה), סיור חסוי בהר הבית. הסיור התקיים בעקבות הדו"ח המפורט של המבקר אודות חפירות הוואקף במתחם, והתנהלות משטרת ישראל, רשות העתיקות ועיריית ירושלים.

נזכיר כי דו"ח מבקר המדינה שפורסם חלקית לפני חודשים אחדים, וכלל חלק חסוי, הצביע על כך שגורמי דת מוסלמיים ערכו בהר הבית חפירות ללא כל אישור או תיאום עם רשויות המדינה. מבקר המדינה מתח ביקורת על כך שכל גורמי הפיקוח האחראים על הר הבית וביניהם עיריית ירושלים, משטרת ישראל ורשות העתיקות, לא טרחו להעביר כל דיווח למשרד מבקר המדינה - ולא נקפו אצבע אל מול מעשי הוואקף.

יו"ר הועדה ח"כ חסון ביקש לראות מקרוב את ממצאי דו"ח המבקר, את הנזקים שגרמו עבודות הוואקף ולשמוע את הסברי העירייה, המשטרה ורשות העתיקות.

לאור הסיור הבוקר יחליט חסון יחד עם צוות וועדת המשנה לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים אם להעלות להצבעה בוועדה לביקורת המדינה - את ההצעה להסיר לחלוטין את החיסיון על חלקו הסודי של הדו"ח.

משטרת הר הבית התנתה את עלייתו של ח"כ יואל חסון להר הבית, בחשאיות, ובאי פרסום מוחלט של העליה.

מקור אתר ערוץ 7:  http://www.inn.co.il/News/News.aspx/222342


_______________________________________________________
בית המקדש הר הבית רב

2 comments:

התגובות נכנסות מידית.
שים לב! תגובה שאינה הולמת את רוח ההלכה תמחק!